مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ تراورتن / صادرات سنگ تراورتن به عراق | عمده فروشان عراقی آن در کجا هستند

صادرات سنگ تراورتن به عراق | عمده فروشان عراقی آن در کجا هستند

صادرات سنگ های تراورتن به عراق از رونق خاصی برخوردار است و عمده فروشی سنگ تراورتن در شهرهای مختلف کشور عراق وجود دارد. صادرات سنگ تروارتن به عراق و همچنین دیگر کشور های حوزه خلیج فارس بسیار رونق داشته و دارد.

تراورتن سنگی ارزان قیمت است و صادرات این سنگ یکی از سرمایه گذاری های بزرگ است که هم زمان با پیشرفت فناوری، انواع سنگ ارزان قیمت به عراق، سوریه، کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی در کشور عزیز ما آغاز شده است.

سنگ تراورتن سنگی است که اهمیت جهانی دارد و به دلایل مختلفی از انواع سنگ تراورتن ایران برای صادرات استفاده می شود که یکی از مهمترین این دلایل کیفیت وتنوع سنگ های ساختمانی از جمله سنگ تراورتن است که باعث محبوبیت این سنگ در کشور های مختلف از جمله کشور عراق و …. شده است.

صادرات سنگ تراورتن به عراق | عمده فروشان عراقی آن در کجا هستند

لیست قیمت انواع سنگ تراورتن

لیست قیمت انواع سنگ تراورتنلیست قیمت انواع سنگ تراورتن با توجه به پارامترهای مختلف تعیین و تعریف می شود و نمی توان قیمت دقیقی را ارائه کرد. اول اینکه با توجه به پارامترهای مختلفی که در استخراج این ماده و سنگ معدنی وجود دارد تولید و استخراج آن هزینه هایی را دارد و با توجه به بالا رفتن قیمت و هزینه های مورد نیاز برای استخراج این ماده این هزینه ها تعریف می شود.

علاوه بر این؛ کیفیت سنگ تراورتن در تعیین قیمت سنگ تراورتن ایرانی بسیار موثر و پارامتری اساسی است.

سنگ های تراورتن صادراتی

سنگ های تراورتن صادراتیسنگ های تراورتن ایرانی یکی از مشهورترین سنگ های ساختمانی در جهان هستند. این سنگ ها به دلیل اینکه کشور ما در منطقه ای از جهان قرار گرفته که منابع زیادی از سنگ های معدنی را داراست مورد توجه کشور های مختلف از جمله کشورهای همسایه و کشورهای حوزه خلیج فارس قرار می گیرند. همچنین این سنگ ها در انواع مختلفی هستند و در شهرهای مختلفی می توان سنگ های تراورتن را پیدا کرد. سنگ تراورتن محلات یکی از مشهورترین و باکیفیت ترین سنگ تراورتن صادراتی کشور عزیزمان ایران است که به کشور های مختلف از جمله کشور عراق صادر می شود.

سنگ تراورتن مرغوب

سنگ تراورتن مرغوبسنگ تراورتن مرغوب در مناطق مختلفی از کشور عزیزمان ایرانبه فروش می رسد. کشور ما از جمله مناطقی است که این نوع سنگ زینتی و ساختمانی در شهرهای بسیاری از آن یافت می شود.

سنگ تراورتن در برابر تغیرات آب و هوایی و باران و برف مقاوم است و همچنین از لحاظ رنگ بندی نیز متنوع است. سنگ های تراورتن در طبیعت به رنگ های مختلفی از جمله سفید ، کرم، شکلاتی، قرمز، گردویی، زرد، لیمویی، سیلور و شکلاتی دیده می شوند. برای استفاده از سنگ تراورتن هیچ محدوده فضایی تعریف نشده است تراورتن ها میتوانند هم در فضاهای بیرونی ساختمان ها و هم فضاهای داخلی قابل استفاده باشند. رگه بندی سنگ های تراورتن باعث می شود که از آن ها انواعی موج دار و بی موج را برش و فرآوری کرد. در طی سال های گذشته استفاده از سنگ های تراورتن برای نمای بیرونی ساختمان های مختلف بسیار رایج بوده است. سنگ های تراورتن در اروپا و امریکا در قسمت کف برخی از محیط ها نیز مورد استفاده قرار میگیرد و این سنگ ساختار نرمی دارد. از مهمترین معادن سنگ تراورتن در ایران میتوان ، تراورتن حاجی آباد، تراورتن دره بخاری ، تراورتن آذرشهر ، تروارتن محلات ؛ تراورتن شکلاتی آقا محمدی و تراورتن ابیانه را نام برد . از صادراتی ترین سنگ های تراورتن باکیفیت ایران، تراورتن سیلور، تراورتن قرمز آذر شهر، تراورتن لیمویی، تراورتن دره بخاری را می توان نام برد.

عمده فروشی سنگ تراورتن

عمده فروشی سنگ تراورتن عمده فروشی سنگ تراورتن در شهر های مختلف کشور مان ایران وجود دارد. زیرا این سنگ را می توان در اکثر معادن استان های کشور پیدا کرد و با توجه به مکانی که کشور ما در جغرافیای جهان قرار دارد این سنگ ساختمانی به وفور در جای جای کشور یافت می شود. و برای یافتن آن می توانید از افراد آگاه در شهر خودتان مشاوره گرفته و این سنگ زیبا را تهیه کنید.

صادرات سنگ تراورتن

صادرات سنگ تراورتن صادرات سنگ تراورتن ایرانی به کشورهای مختلفی از جمله عراق؛ سوریه؛ کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین کشور های اروپایی صورت می پذیرد. معادن سنگ تراورتن ایران از جمله معادن با کیفیت بسیار عالی این سنگ ساختمانی هستند. صادرات سنگ تراورتن از چند جهت برای تولید کننده و صادر کننده های کشورمان ایران حائز اهمیت است. ابتدا این که سنگ تراورتن به جهت قیمت و کیفیت و نوع کوپ و معدنی که از آن استخراج می شود برای بسیاری از کشورها فرصتی ایجاد می کند که با توجه به شرایط اقتصادی خود اقدام به تهیه انواع سنگ تراورتن نمایند.

دیگر این که صادرات سنگ تراورتن به کشورهایی مانند عراق و کشورهایی که در حال عملیات عمرانی هستند و ساخت و ساز در آن ها رونق دارد باعث رونق همکاری در دیگر زمینه های عمرانی نیز خواهد شد و می تواند باعث ارز آوری برای کشور شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122029926 (از صبح تا ساعت 16 با این شماره تماس گرفته شود)
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سنگ تراورتن درجه یک | انواع سنگ تراورتن در بازار

همانطور که می دانید سنگ ها یکی از مصالح اصلی در ساختمان سازی هستند. از انواع سنگ در نماهای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده می شود. سنگ ها بر اساس ساختار و ویژگی هایی که دارند کاربردهای خاص خود را نیز دارند. سنگ تراورتن نیز یکی از سنگ های پرکاربرد در ساختن انواع خانه و ساختمان های دیگر است. سنگ تراورتن یک سنگ رسوبی است که در اشکال مختلف یافت و تولید می شود. قیمت سنگ تراورتن درجه یک با توجه به نوع آن و مقداری که خریداری می شود قابل تغییر است ولی در فروش عمده سنگ تراورتن با قیمت های به صرفه تری می توان آن را خریداری کرد. 

پاسخی بگذارید