مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ ساختمانی / بازار سنگ ساختمانی | بازار مرکزی سنگ ساختمانی

بازار سنگ ساختمانی | بازار مرکزی سنگ ساختمانی

استفاده از سنگ ساختمانی در صنعت ساختمان از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد و سنگ ها از ابتدایی ترین مصالح ساختمانی می باشند. می توان استفاده از سنگ ها را در برخی قسمتهای ساختمان ها اعم از پله ها، نماها و یا حتی تونلها، بهمن گیرها، دیوارهای حائل، سنگ چین ها و کرسی چین ها و غیره مشاهده نمود.  سنگ ها با توجه به شریط و محل بوجود آمدن و همچنین مواد تشکبل دهنده ی آنها با هم تفوت زیادی دارند، همین تفاوت باعث شده است که استفاده از سنگ برای ساختمان بسیار رایج باشد و همچنین بتوانیم همزمان با استفاده از سنگ طبیعی از تنوع بالایی برای نما و قسمت های مختلف ساختمان خود برخوردار باشیم. 

امروزه به دلیل افزایش استفاده از سنگ ها در ساختمان ها جهت مصارف گوناگون مانند ف زیباسازی محیط داخلی و خارجی ساختمان ها ، بازار سنگ ساختمانی هم از رونق بسیار خوبی برخوردار است. علاوه بر این وجود معدن های زیاد سنگ های تزیینی در ایران ، باعث شده است این کشور به یکی از بزرگترین صادرکنندگان سنگ به کشورهای همسابه تبدیل شود. 

گسترش ساخت و ساز ها در کشورهای همسایه هم چون عراق موجب گشته صادرات ایران به این کشور ها افزایش یابد.

بازار سنگ ساختمانی | بازار مرکزی سنگ ساختمانی

بازار فروش انواع سنگ ساختمانی

بازار فروش انواع سنگ ساختمانیسنگ های ساختمانی بر اساس پارامترهای مختلفی تقسیم بندی میشوند ، و با توجه به این پارامتر ها خرید و فروش آن ها در بازار و هم چنین قیمت آن ها متفاوت است . امروزه فروش انواع سنگ های ساختمانی از رونق بسیار زیادی برخوردار هستند، زیرا همانطور که گفته شد به طور مثال استفاده از سنگ ها در نمای ساختمان ها در چند سال اخیر افزایش چشم گیری داشته است و این امر باعث شده فروش سنگ ساختمانی نسبت به قبل افزایش داشته باشد.

سنگ ها در انواع مختلف در بازار به فروش می رسند و مشتریان می توانند با توجه به کاربرد آنها و بودجه خود، سنگ مورد نظر را انتخاب نمایند. قیمت سنگ بر اساس درجه یک یا دو بودن آن و همچنین ابعاد محاسبه می شود. اگر بخواهیم یک میانگین برای قیمت سنگ در کشور مشخص کنیم، می توان مبلغی از ۳۰ هزار تومان تا ۹۰۰ هزار تومان تخمین زد. 

بازار مرکزی سنگ ساختمانی

بازار مرکزی سنگ ساختمانیخریداران سنگ‌های ساختمانی معمولاً با مشکل انتخاب سنگ مناسب روبرو هستند و در اغلب موارد انتخاب خود را بر اساس شنیده‌های خود از دیگران و معیار‌های غلط انجام می‌دهند. در صورتی که با یک انتخاب درست می‌توان ماندگاری‌، زیبایی و دوام سازه را افزایش داد و هزینه‌های تعمیرات و بازسازی در آینده را کاهش داد. امروزه شما از طریق فروشگاه های آنلاین ، که تخصصشان فروش اینترنتی سنگ ساختمانی میباشد میتوانید ، انواع سنگ ساختمانی با عکس را مشاهده کنید ، اطلاعات مربوط به هر کدام را مطالعه کرده و بهترین و مناسب ترین انتخاب را هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت داشته باشید. 

امروزه فروشگاه های آنلاین زیادی مانند sangbama در خال فروش اینترنتی سنگ های ساختمانی میباشند. خرید از طریق سایت ها موجب کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان می شود. ما نیز در تلاش هستیم که بتوانیم متناسب با نیاز شما انواع سنگ ها را با بهترین کیفیت و قیمت به صورت عمده در اختیار شما قرار دهیم.

بازار های سنگ تهران

بازار های سنگ تهرانفروشگاه ها و حتی مجتمع های زیادی در اکثر شهر های بزرگ به وجود آمده اند که کار تخصصی آن ها خرید و فروش انواع سنگ ها و سنگ های ساختمانی میباشد. شما میتوانید مکان های زیادی در سطح شهر تهران و یا در اطرف شهر بیابید که به بازار سنگ تهران معروف هستتند و فروشگاه های زیادی در این مجتمع ها وجود دارند که شما میتوانید در آن ها انواع سنگ های مورد نیاز خود را پیدا کرده و خریداری نمایید.

غیر از فروشگاه های در سطح شهر ، فروشگاه های آنلاینی که در حال فروش سنگ ساختمانی هستند افزایش بسیار زیادی داشته است ، و ما شاهد هستیم که امروزه بسیاری از افراد ترجیح میدهند به صورت اینترنتی سنگ های مورد نظر خود را ختی به صورت عمده خریداری نمایند. این فروشگاه ها محصولات را در تنوع بالا و انواع طرح ها به فروش میرسانند و شما میتوانید با مراجعه به آن ها و مشاهده عکس و اطلاعات هر سنگ انتخاب صحیح تری داشته باشید. 

تولید کننده انواع سنگ ساختمانی | قیمت سنگ ساختمانی

تولید کننده انواع سنگ ساختمانی | قیمت سنگ ساختمانیبا توجه به اینکه سنگ ساختمانی یکی از مهمترین عوامل در نمای ظاهری بنا به شمار می آید و از مهمترین مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان است و همواره انتخاب نوع سنگ و طراحی و اجرای آن یک از مهمترین دغدغه های انبوه سازان و سازندگان محترم در این صنعت می باشد. سنگ های ساختمانی به دلیل انواع مختلفی که دارند ، قیمت های آن ها نیز با هم تفاوت دارد.

اولین نکته‌ای که در خرید سنگ‌های ساختمانی باید به آن توجه کرد این است که سنگ یک ماده طبیعی است و از دل زمین استخراج می‌شود پس بنابراین نباید توقع این‌ را داشت که مانند نئوپان‌، سرامیک‌، موزاییک و … با یک محصول یکدست و بدون تغییر در بافت و رنگ و طرح که مصنوع دست انسان هستند مواجه باشیم.

سنگ ها در انواع مختلف در بازار به فروش می رسند و مشتریان می توانند با توجه به کاربرد آنها و بودجه خود، سنگ مورد نظر را انتخاب نمایند. قیمت سنگ بر اساس درجه یک یا دو بودن آن و همچنین ابعاد محاسبه می شود. اگر بخواهیم یک میانگین برای قیمت سنگ در کشور مشخص کنیم، می توان مبلغی از ۳۰ هزار تومان تا ۹۰۰ هزار تومان تخمین زد. 

فروش انواع سنگ های نما و ساختمانی

فروش انواع سنگ های نما و ساختمانیسنگ های ساختمانی انواع بسیار زیادی دارند ، و هر نوع از آن ها نیز دارای تفاوت های زیادی است ، چند نمونه از سنگ های مورد استفاده در ساختمان : سنگ مرمیت ، سنگ تراورتن ، سنگ اونیکس ساختمانی که این روز ها با افزایش تقاضای این سنگ مواجه هستیم و حدود ۳۰ نوع سنگ دیکر ، که این تنوع باعث سخت شدن انتخاب خریداران میشود.

انواع سنگ تراورتن : سنگ تراورتن محصول چشمه هاي آهک ساز قديمي هستند که از بين آنها تراورتن هاي سفيد که رگه هاي رنگي و تخلخل يکنواخت تري داشته باشند، از کيفيت بالاتري برخوردارند. اگر چه نحوه تشکيل تراورتن هاي کم رنگ ناشي از وجود رنگدانه هاي پراکنده ي اکسيد آهن در متن سنگهاي تراورتن است، اما دليل تراورتن هاي رنگي که بر حسب درصد رنگدانه هاي اکسيد آهن به رنگ قرمز، گردويي، ليمويي وغيره ديده مي شوند و داراي نقش هايي که ناشي از اختلاف ميزان اکسيد آهن در لايه هاي مختلف تراورتن مي باشد، ظاهر بسيار زيبا و جذابي دارد. کاربرد سنگ تراورتن به دليل داشتن مقاومت قابل قبول، برش پذيري و صيقل پذيري ايده آل، زيبايي ظاهر، وجود تخلخل جهت چسبيدن کامل و يکپارچه شدن با ملات، از جمله پر مصرف ترين و ايده آل ترين سنگ هاي ساختماني از جمله نماهاي مدرن و کلاسيک و محوطه سازي به شمار مي رود و انواع مختلف تراورتن ها بر حسب رنگ تقسيم بندي مي گردند. نظير تراورتن قرمز، ليمويي، گردويي، سفيد و کرم. اين نوع سنگ ها در ايران به عنوان سنگ نما به کار مي روند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122029926 (از صبح تا ساعت 16 با این شماره تماس گرفته شود)
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

پاسخی بگذارید