مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ نما / انواع سنگ در نمای ساختمان | خصوصیات آن ها

انواع سنگ در نمای ساختمان | خصوصیات آن ها

حتما شما نیز در سال های گذشته شاهد زیبایی و ظرافت ساختمان های اطراف خود بوده اید. در سال های اخیر موضوعی که در ساختمان سازی توجه ویژه ای را به سمت خود جلب کرد چگونگی زیبا سازی نمای ساختمان ها بود. امروزه در نمای ساختمان ها برای زیبایی بیرونی خانه، از سنگ های متنوعی مانند سنگ های رسوبی و  سنگ های دگرگونی استفاده می شود. انواع سنگ در نمای ساختمان، باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشند تا در طول زمان کیفیت و زیبایی خود را از دست ندهند. از انواع سنگ های آذرین نیز در نمای بیرونی ساختمان ها استفاده می شود که ظرافت و زیبایی خاص خود را دارند.

انواع سنگ در نمای ساختمان | خصوصیات آن ها

انواع سنگ در نمای ساختمان

 انواع سنگ در نمای ساختمان

انواع سنگ به کار برده شده در نمای ساختمان، باید دارای مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما باشد تا در روزهای سرد زمستان بر اثر سرما یا یخ زدگی، و در روزهای گرم تابستان بر اثر نور خورشید مقاومت و زیبایی خود را از دست ندهند و ترک نخورند. سنگ های نمای بیرونی ساختمان انواع مختلفی دارند و با قیمت های متفاوتی نیز برای سازندگان ساختمان عرضه می شوند. قیمت سنگ نما بستگی به جنس سنگ دارد و هر چقدر کیفیت سنگ خریداری شده بالا باشد قطعا قیمت آن نیز بالا خواهد بود. سنگ نمای ساختمانی مرغوب را می توان از سنگبری هایی که سابقه زیادی در عرضه انواع سنگ ها دارند خریداری کرد. البه لازم به ذکر است امروزه برای تمامی افراد و سازندگان انواع ساختمان، این امکان وجود دارد که از فروش اینترنتی سنگ ساختمانی در فروشگاه های اینترنتی سراسر کشور استفاده کنند و با خرید مستقیم و حذف هزینه های اضافی خرید، سنگ های مورد نیاز خود را با قیمت های به صرفه تری خریداری کنند. فروشگاه های اینترنتی در عرضه سنگ های نما، تنوع قابل توجهی نیز برای مشتریان خود دارند.

سنگ نما تراورتن

سنگ نما تراورتن

اگر می خواهید در برای نمای بیرونی ساختمان خود از بهترین نمونه های سنگ های نما استفاده کنید، از سنگ نما تراورتن غافل نشوید. از قابلیت های سنگ های تراورتن می توان به کاربرد مختلف آن ها در ساختمان سازی اشاره کرد. این سنگ را می توان در نقاط مختلف ساختمان استفاده کرد و یکی از زیباترین و باکیفیت ترین سنگ ها برای نمای بیرونی ساختمان است.  تنوع سنگ تراورتن در نوع خود خاص و مثال زدنی است و مشتریان با سلیقه های متفاوت از انتخاب آن برای ساخت خانه خود می توانند استفاده کنند.

قیمت انواع سنگ نما

قیمت انواع سنگ نما

قیمت انواع سنگ نما، با توجه به جنس سنگ انتخاب شده متفاوت است. در سال های اخیر نمونه های زیادی از انواع سنگ ها در سنگبری های سراسر کشور تولید و عرضه شد که هر کدام از آن ها ساختار مخصوص خود را دارند و برای کاربرد خاصی در ساختمان طراحی و تولید شده اند. سنگ های نما نیز از انواع سنگ های رسوبی، دگرگون و آذرین ساخته می شوند که بسته به نوع انتخاب مشتری، هر کدام از آن ها در نرخ متفاوتی عرضه می شود.

فروش اینترنتی سنگ ساختمانی

فروش اینترنتی سنگ ساختمانی

یکی از مزیت هایی که فروشگاه های اینترنتی انواع سنگ ساختمانی، برای مشتریان خود در نظر گرفته اند معرفی انواع سنگ نمای ساختمانی است. در این معرفی، مشتریان می توانند نمونه های متفاوت سنگ های بیرونی برای ظاهر ساختمان را مشاهده کنند و حتی تصاویری از کاربرد این سنگ ها در ساختمان برای مشتریان نمایش داده می شود تا آن ها بهتر و با اطمینان بالا بتوانند سنگ مورد نیاز خود را خریداری کنند. وقتی اطمینان از انتخاب و خرید بالا باشد قطعا تجربه خریدی لذت بخش برای مشتریان نیز میسر خواهد بود.

مناسب ترین سنگ برای نمای ساختمان

مناسب ترین سنگ برای نمای ساختمان

مناسب ترین سنگ برای نمای ساختمان، سنگی است که با گذشت زمان، در طول روزهای سرد زمستان و روزهای پرنور تابستان، کیفیت و مقاومت خود را از دست ندهد و با کوچکترین ضربه ای سریع ترک نخورد و فرو نریزد. انواع سنگ در نمای ساختمان باید در برابر تغییرات محیطی و آسیب های اطراف مقاوم باشند با وزش هر بادی سریع از هم فرو نپاشند. با تنوع زیادی که از سنگ های مرغوب نمای ساختمان در بازار وجود دارد، قطعا مشتریان می توانند بهترین نمونه را برای ساختمان خود انتخاب و خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122029926 (از صبح تا ساعت 16 با این شماره تماس گرفته شود)
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سنگ مرمر برای نما / فروش سنگ ساختمانی با بهترین قیمت

از جمله سنگ های دگرگونی که از دگرگونی سنگ آهک به وجود آمده سنگ مرمر می باشد. از این سنگ بیشتر برای بنا های زیارتی و حرم های امامان استفاده می گردد .عبور نور از ویژگی برجسته سنگ مرمر است .از دیگر ویژگی های این سنگ خواص درمانی آن است .برای بیماری های کبدی و کلیوی و از بین بردن رسوبات آن ها مفید است .از ارکان مهم در ساخت یک سازه نمای ساختمان است . از مصالح متنوعی برای نمای ساختمان استفاده می شود که یکی از پر کاربرد ترین آن ها نمای سنگی است . از جمله سنگ های پر کاربرد برای نمای سنگی ساختمان سنگ مرمر است . در اینجا فروش سنگ ساختمانی با بهترین قیمت انجام می شود .قیمت سنگ مرمر برای نما ارائه شده است .