مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ تراورتن / انواع سنگ تراورتن | قیمت سنگ تراورتن محلات

انواع سنگ تراورتن | قیمت سنگ تراورتن محلات

تراورتن یک نوع از سنگ های موجود،در محیط است که در صنایع ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد .  این نوع از سنگ های اهکی تراورتن دارای حفره و ترک هایی هستند که به همین دلیل حفره ای شکل و ترک دار بودنشان به سنگ‌های رسوبی و تزیینی معروف هستند . این سنگ ها از بجا ماندن رسوبات و ته نشین شدن آن ها در چشمه های آب گرم به وجود ما آیند . حفره های موجود در این سنگ های اهکی تراورتن به دلیل فضای اشغال شده که از حباب های گازی موجود در آب گرم ها به یک منبع برای رسوب‌گزاری تبدیل شده اند . انواع سنگ تراورتن در رنگ های مختلف به فروش می رسند و هر چقدر  عناصر موجود در آب این منابع کمتر باشد رنگ سنگ های تراورتن روشن‌تر خواهد بود . میزان گرمای محیط کف دریا و همچنین  میزان ارتفاع منطقه نیز بر رنگ و نوع و کیفیت سنگ های تراورتن تاثیر می گذارد . 

انواع سنگ تراورتن | قیمت سنگ تراورتن محلات

قیمت سنگ تراورتن محلات

قیمت سنگ تراورتن محلاتسنگ های تزیینی تراورتن یک نوع بافت متخلخل ( فره دار و ترک ترک ) دارد و رنگ‌های متنوع و چشم نوازی دارد،و شکل آن ها نیز نواری شکل است که تنوع رنگ تراورتن ها به دلیل اختلاف در ترکیباتی است که در هنگام رسوب‌گذاری در ته اعماق آب های گرم به وجود می آیند که شکل سنگ را به صورت  رگه‌ رگه و ترک ترک های مختلف می کند .به دلیل دارا بودن ترکیب های شیمیای متفاوت در این رگه رگه ها در  زمینه سنگ باعث می شود  استحکام کمتری نسبت به دیگر سنگ ها داشته باشند و در مکان هایی ک به استحکام نیاز دارند به کار نروند فقط در مکان هایی مثل کنار پله ها و قرنیز دیوار ها از آن استفاده شود چرا که در سنگ ها هر چقدر که ترک ها و ناخالصی‌ کمتری داشته باشند استحکام بالاتری خواهند داشت . این عوامل در تعیین نرخ سنگ موثر است به طور مثال قیمت سنگ تراورتن محلات با قیمت سنگ تراورتن کرم عباس آباد متفاوت است . 

انواع سنگ تراورتن | گالری سنگ تراورتن

انواع سنگ تراورتن | گالری سنگ تراورتنسنگ تراورتن به انواع مختلفی تقسیم می شود از انواع آن می توان به سنگ تراورتن پوست ماري خورحه و سنگ تراورتن سفيد كمشچه و سنگ تراورتن سفيد عباس آباد و سنگ تراورتن كرم كمشچه و سنگ تراورتن كرم خورحه و سنگ تراورتن كرم موجدار طرق و سنگ تراورتن كردستان و سنگ تراورتن كرم تكاب و سنگ تراورتن كرم رويال آذربايجان و سنگ تراورتن ليمويي ماكو و سنگ تراورتن ليمويي بي موج و سنگ تراورتن ليمويي با موج است که قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن عباس آباد و سنگ تراورتن حاجی آباد از سنگ مرمریت و سنگ گرانیت ارزان تر است .

مرجع قیمت سنگ، سنگ نما و سنگ ساختمانی

مرجع قیمت سنگ، سنگ نما و سنگ ساختمانیسنگ های تراورتن و سایر سنگ های ساختمانی و سنگ نما در فروشگاه های سنگ و کاشی و سرامیک و فروشگاه های محصولات ساختمانی به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد . این سنگ ها طر عباس آباد و حاجی آباد به صورت عمده و جزئی در دسترس خریداران عزیز است . این سنگ ها به صورت اینترنتی نیز در فروشگاه ای اینترنتی کاشی و سرامیک به فروش می رسند . 

مشخصات سنگ تراورتن | مزایا و معایب سنگ تراورتن

مشخصات سنگ تراورتن | مزایا و معایب سنگ تراورتناز معایب سنگ تراورتن می توان به ترک ترک بودن و وجود رگه های در آن نام برد و همچنین حفره مانند بودن و متخلل بودن آن و هرچقدر ناخالصی در آن بیشتر باشد استحکام آن کمتر است . پس می توان گفت از معایب سنگ تراورتن استحکام کمتر و رگه رگه های ناخالصی در آن است . اما از مزایای آن تنوع رنگ و طرح متنوع  بیشماری که دارد را می توان نام برد که باعث شده است در قسمت های تزیینی و جلوه دار ساختمان از آن استفاده شود . 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122029926 (از صبح تا ساعت 16 با این شماره تماس گرفته شود)
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

صادرات سنگ تراورتن به عراق | عمده فروشان عراقی آن در کجا هستند

صادرات سنگ های تراورتن به عراق از رونق خاصی برخوردار است و عمده فروشی سنگ تراورتن در شهرهای مختلف کشور عراق وجود دارد. صادرات سنگ تروارتن به عراق و همچنین دیگر کشور های حوزه خلیج فارس بسیار رونق داشته و دارد.تراورتن سنگی ارزان قیمت است و صادرات این سنگ یکی از سرمایه گذاری های بزرگ است که هم زمان با پیشرفت فناوری، انواع سنگ ارزان قیمت به عراق، سوریه، کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی در کشور عزیز ما آغاز شده است.سنگ تراورتن سنگی است که اهمیت جهانی دارد و به دلایل مختلفی از انواع سنگ تراورتن ایران برای صادرات استفاده می شود که یکی از مهمترین این دلایل کیفیت وتنوع سنگ های ساختمانی از جمله سنگ تراورتن است که باعث محبوبیت این سنگ در کشور های مختلف از جمله کشور عراق و .... شده است.

پاسخی بگذارید